יום שני כ"ב באייר תשפ"ב 23/05/2022
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

חילופי עונות, 'רפרוש' ארונות

חילופי עונות, 'רפרוש' ארונות

חילופי משמרות קיץ- חורף גם בארונות. סנו ארון פרש מאחלת לכם אחסון נעים...

איתמר רוזן כ"ח בתשרי תש"ע - 16/10/2009 06:56

בתקופת חילופי העונות, כשתכולת הארון הקיצי עוברת לאחסון, סנו ארון פרש מרענן את הבגדים המאוכסנים בניחוח נעים ומונע ריחות בלתי נעימים האופייניים לאחסון ממושך.

סנו ארון פרש מכיל טבליות מבושמות השומרות על רעננות הבגדים, הנעליים והמצעים המאוכסנים בארון ומעניקות להם ניחוח נעים לתקופה ממושכת.

טבליות סנו ארון פרש מעולות גם למניעת ריחות בלתי נעימים בארונות הנעליים ובפחי האשפה וניתנות לשימוש בתוך שקית שואב  האבק הביתי להשגת ניחוח נעים בעת השאיבה.

את טבליות ארון פרש ניתן להשיג בשני ריחות רעננים שיהפכו את הארונות שלכם לחגיגה של ניחוחות נפלאים.