יום חמישי ז' בכסלו תשפ"ג 01/12/2022
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מאוחדת לקראת יום כיפור

מאוחדת לקראת יום כיפור

מאות פניות למוקד ההלכתי-רפואי של מאוחדת בקריית גת, מוקד מיוחד יופעל ביום הצום עצמו.

איתמר רוזן ט' בתשרי תש"ע - 27/09/2009 01:10

ביום הכיפורים תפעיל מאוחדת במרפאת הקריה מוקד לרפואה דחופה , שיפעל ע"פ הנחיות רב הקריה. המוקד יאוייש ברופא ובצוות רפואי. שעות פעילותו של המוקד פורסמו ברחבי הקריה החרדית בקרית גת.

זאת בהמשך למאות הפניות הטלפוניות שהתקבלו במוקד ההלכתי-רפואי שהופעל במרפאת מאוחדת
בקריה החרדית בקריית גת.

במשך שעות ארוכות ענו רב הקריה, הרב אריה זילברשטיין הי"ו וד"ר הרמן ווייס, מהצוות הרפואי במרפאת מאוחדת, על השאלות הרבות שהופנו אליהם בענייני צום יום הכיפורים.

מנהל המרפאה, ר' אברהם בלושטיין מסר, שבין הפונים הרבים, ממבוטחי כל הקופות, בלטו פונים רבים שאינם מוגדרים כשומרי תורה ומצוות ובלט בעיקר מספרם של עולים חדשים.

המוקד פעל במרפאת מאוחדת בקריה ולרשות צוות המשיבים עמדו כל התנאים לברור השאלות השונות. הטלפונים למוקד זרמו במשך שעות ארוכות, גם לאחר השעה הקבועה.

שיחות הטלפון הופנו לרב הקריה הגר"א זילברשטיין הי"ו, שענה לשואלים השונים.