יום חמישי י"ז בכסלו תשפ"ד 30/11/2023
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

orange במבצע מוכסף לחגים

orange במבצע מוכסף לחגים

רק ב orange - מתחדשים לרגל החגים עם מבצע ששווה לכם כסף, אורנג' פותחת את השנה החדשה במבצע חדש לזכות חדשה ומוכספת

איתמר רוזן כ"ז באלול תשס"ט - 16/09/2009 09:13

orange פותחת את השנה ומפתיעה את כל המשפחה עם מבצע חדש לחגים: גם מתחדשים עם זוג מכשירים מתקדמים ב- 0 ₪, וגם מקבלים שובר מתנה לשנה החדשה – 300 ₪ למימוש ברשת הצורפים.

ארז פז, סמנכ"ל השיווק והתוכן בפרטנר מאחל:  "orange מאחלת שנה טובה לכל בית ישראל. אנו ממשיכים להעצים את הדיאלוג עם הלקוח, ולהעניק לו הטבות המותאמות לצרכיו הייחודיים. הפעם לרגל החגים הקרבים ובאים, מציעה orange ללקוחותיה ליהנות ממבצע אטרקטיבי הכולל גם הטבה ייחודית".


במסגרת המבצע תוכל המשפחה ליהנות מזוג מכשירים חדשים במחיר מדהים של 5 ₪ בלבד שיוחזרו בחשבון החודשי. על כל רכישת זוג מכשירים, מעניקה orange שובר מתנה של 300 ₪ לרכישת כלי כסף ברשת הצורפים. בנוסף, השובר מקנה הנחות נוספות ברשת הצורפים על מגוון כלי כסף מעוצבים.

 1. 1. שאלה מעצבנת...
  מירי 16/09/2009 23:20
  הרבה מאיתנו בטוח שמעו, שאורנג' נתנו הטבה רצינית לכבוד ה"רמאדן" של הערבים אפשרות לכל ה-40 יום שיחות חינם!!! בשעות הלילה... איפה אנחנו?? לנו לא מגיע בחגים שלנו איזה הטבה? למשל בחול המועד. לא ביקשנו 40 יום... אבל משהו... למה לא לפרגן גם לנו? לערבים זה שווה לתת מתנות?