יום שישי י"ד באדר א תשפ"ד 23/02/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

טיפ מסנו

טיפ מסנו

סנו מגישה טיפ בלוחמה נגד טרור הכתמים, וגם מספרת על 'סנו אוקסיג'ן פלוס'

איתמר רוזן ט"ז באב תשס"ט - 06/08/2009 21:18

פעמים רבות גם תכשירי הניקוי המיועדים להסרת כתמים, מרימים ידיים. הכתם נדבק אל הבגד ולא רוצה לרדת. נוזל להסרת הכתם, יעיל ככל שיהיה, לא מספיק.


בסנו עלו על הפיתרון המושלם. שילוב של שני נוזלים, בבקבוק אחד – מופרד לשניים, לעוצמה כפולה.


סנו אוקסיג’ן פלוס בעוצמה כפולה בבקבוק הכפול עם המכסה הכפול, מסיר כתמים קשים בעוצמה כפולה ומשפר תוצאות של כביסה צבעונית ולבנה ללא אקונומיה.
שומר על הצבע!
לטיפול בכתמים , חפתים וצווארונים לפני הכביסה.

 

איך עושים זאת?


פותחים בזהירות את הבקבוק ושופכים מעט משני חלקי הבקבוק על הכתמים והאזורים הבעייתיים כמו צווארונים וחפתים. השימוש המשולב מבטיח את הסרת הכתמים הטובה ביותר האפשרית ושיפור תוצאות הכביסה.


הנוזלים מופרדים כדי לשמור על יעילות מרבית של המוצר לאורך זמן.


יש להוסיף למכונת הכביסה 1/4 כוס ביתית של הנוזל המשולב ולכבס כרגיל.

 

ו... הטיפ מסנו:


כתם טרי רצוי להשרות מיד במים קרים (מים חמים יגרמו לכתם להיקבע בתוך הבגד וכך קשה יותר להסירו). בנוסף, אפשר פשוט לשפשף קוביית קרח על האזור המלוכלך.


כתם ישן יותר או עיקש כדאי להשתמש במלח גס ומים קרים. לפזר את המלח ולשטוף במים קרים פעם פעמים למשך כשעה. והכתם, פשוט- נעלם...