יום רביעי י"א בתמוז תשפ"ד 17/07/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אקווה פיל- פתרונות חכמים לשתיה

אקווה פיל- פתרונות חכמים לשתיה

ההנהלה חרדית, מערכות אמינות לטיהור מים איכותי וכל מה שרק רציתם. אקווה פיל- פתרונות חכמים לשתיה.

איתמר רוזן ט' באב תשס"ט - 30/07/2009 21:19

להחליט על איזה מתקן מים רוצים לקנות הביתה או, לחילופין, לעסק, זו החלטה קשה ומורטת עצבים.

 

המדובר הוא בבריאות שלנו. במים, שמהווים את 70% החיות בגופנו, ואנו חייבים להיות בטוחים שעשינו הכ-ל כדי שיהיו בריאים וטהורים ככל האפשר, ראויים להשקות בם את משפחתנו ואת היקרים לנו. מצד שני, מדובר גם בכסף שלנו, שרבים מאיתנו אינם זוכים לראותו מלבלב על העצים... והוא פעמים רבות עולה לנו- בבריאות.


חברת אקווה פיל, חברה לפתרונות שתיה חכמים, אשר מתעסקת בתחום זה שנים פונה אל הציבור בשקיפות מלאה, כמו גם המשקאות הצלולים, אותם היא מספקת, ומציעה מגוון פתרונות שתיה לבית ולעסק, כדי שתוכלו להיות בטוחים במים שאתם שותים, ובחברה שמספקת לכם את היסוד השני בבריאה, החשוב לכם ביותר.


לחברה שירותי שיווק והתקנה של מגוון מתקני טיהור מים מתקדמים, מיניברים, קולרים, מסננים דירתיים, מסננים למכונות כביסה, למקררים ולדודי שמש. כמו כן, גם מכונות קפה לבית ולמשרד ומכונת  אוטומטיות לממכר במוסדות ועסקים.

 

בנוסף, החברה מספקת מכונות קפה איכותיות ממגוון מותגים, במחירים אטרקטיביים כולל ציוד נלווה ושנת אחריות, בנוסף לשירותי תחזוקה, תיקון ושדרוג של מתקני מים, ועמידה לרשות הלקוחות בכל נושא.


מבין הלקוחות של אקווה פיל: סמינרים בכל רחבי הארץ, תלמודי תורה, ישיבות  בירושלים ובמרכז, מעונות יום, מכוני כושר, משרדים, כ: ערכים, הדברות, מפתח העיר ועוד, לצד לקוחות פרטיים.

 

חברת אקווה פיל מציעה לספק גם לכם שירותי ייעוץ להקמת מערכות מים בכל הארץ, כפי שהעניקה לכל לקוחותיה ולחברות הגדולות במשק.


כעת יוצאת  אקווה פיל במבצע קיץ עבור גולשי 'אתרוג': מערכת סינון בת ארבעה שלבים עם מסננים אמריקאים וברז מזיגה מותאם ב- 639 ₪ ! כולל התקנה ומסנן למכונת כביסה מתנה.


AquaFeel - שתהיו בטוחים!