יום שישי י"ד באדר א תשפ"ד 23/02/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

הומינר בקולקציה מדהימה ומחודשת

הומינר בקולקציה מדהימה ומחודשת

י. הומינר משיקים: קולקציה מדהימה ומחודשת למי שאתם חפצים ביקרו, מגוון של חפצי שי ומזכרות איכותיות לקראת השנה הבעל"ט.

איתמר רוזן ז' באב תשס"ט - 28/07/2009 11:34

י. הומינר ממשיכים להפתיע עם קולקציה ייחודית ויוקרתית של מגוון מזכרות עבורכם, להגיש באירועים ובשמחות אקסלוסיביים, ולמוסדות וארגונים המבקשים להוקיר ולכבד את מכריהם לרגל השנה החדשה.

 

בקולקציה החדשה ניתן למצוא לוחות שנה מהודרים עם זמני היום הנחוצים, ובשילוב אלמנטים יהודיים. הלהיט החדש "עת רצון", קונטרס מפואר של תפילות ובקשות לכל עת, המסודר כאלפון ע"פ קטגוריות של "תפילות להצלחה" תפילות לישועה" וקטגוריות רבות נוספות, ועוד מגוון עשיר של מוצרי עור וסקאי, ברכונים וזמירונים, תפילות וסגולות. הכל באיכות ובגימור המושלמים והמפוארים כמיטב המסורת מבית י.הומינר.

 

על כל מוצר ניתן להוסיף הקדשה אישית בהטבעה של מלל או לוגו.

 

את מזכרות היוקרה של י. הומינר ניתן להשיג בכל החנויות המובחרות לתשמישי קדושה ומתנות בארץ ובעולם ובחנות המפעל בבן פתחיה, בני ברק.

תצוגה מרהיבה ניתן לראות באתר הבית של י.הומינר.