יום שישי י"ד באדר א תשפ"ד 23/02/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

נבחרת הדגים של 'טעמן'

נבחרת הדגים של 'טעמן'

ימי הקיץ הם זמן מושלם לארוחה קלילה, המורכבת דווקא מדגים. טעמן מציגה: נבחרת הדגים

איתמר רוזן י"ב באב תשס"ט - 02/08/2009 21:27

ימי הקיץ הם זמן מושלם לארוחה קלילה, המורכבת דווקא מדגים. טעמן מציגה את נבחרת הדגים:

 

'סדרת הטונה' : סדרת שימורי הטונה של 'טעמן' מכילה נתחים שלמים ממרכז הדג. הטונה המיוצרת בתאילנד עוברת בישול מהיר, ומיד נארזת בקופסה. תהליך מהיר זה שומר על העסיסיות של הדג. בסדרה מגוון אריזות וטעמים: נתחי טונה בהירה בשמן צמחי, נתחי טונה בהירה במים, נתחי טונה בהירה בשמן צמחי עם לימון, נתחי טונה בהירה בשמן צמחי עם שום, נתחי טונה בהירה עם פלפל חריף.

 

'סדרת הסרדינים': שימורי הסרדינים של חברת 'טעמן' מיוצרים במרוקו, שימור הדגים נעשה בסמוך לדיג, תוך שימוש בשמן קנולה הידוע בסגולותיו הבריאותיות. כך שומרת טעמן על  טריותם ועל ערכם התזונתי של דגי הסרדין.
הסדרה כוללת מגוון טעמים משובחים: סרדינים בשמן קנולה, סרדינים בשמן קנולה ופלפל חריף, סרדינים בשמן קנולה ומיץ לימון וסרדין ברוטב עגבניות.

 

'פילה מקרל'- סדרת שימורי המקרל של 'טעמן' מכילה פילה משובח של מקרל ללא עור וללא עצמות ומצטיינת בטעם עשיר ומשובח. מומלצת במיוחד לשוחרי הנאה ובריאות. בסדרת המקרל: פילה מקרל בשמן קנולה, פילה מקרל בשמן קנולה ופלפל חריף.

 

מוצרי 'טעמן' מצויינים בהשגחת הבד"ץ העדה החרדית ירושלים.