יום שישי י"ד באדר א תשפ"ד 23/02/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

דיסקונט השלים ברבעון האחרון גיוס כולל של 1,150 מיליון ₪

דיסקונט השלים ברבעון האחרון גיוס כולל של 1,150 מיליון ₪

בדיסקונט מרוצים מהאימון הציבורי. סך גיוסי ההון על ידי הבנק מתחילת השנה עומד על למעלה מ- 1.5 מיליארד ש"ח.

יצחק בוסקילה ט"ז באב תשס"ט - 06/08/2009 11:28

בנק דיסקונט גייס  כ- 702 מיליון ₪, הון משני עליון ובכך השלים גיוס כולל של כ-1,150 מיליון ₪ במכשיר זה, החל מאפריל 2009.


ההון המשני העליון צמוד למדד ונושא ריבית שנתית של 6.35%. ההון מדורג כ A- (Negative Watch) ע"י חב' הדירוג S&P וחברת מעלות.

 

גיוס זה של הון משני עליון, מצטרף להנפקה פרטית של הון  ראשוני מורכב, בסך 350 מיליון ₪, אשר בוצעה על ידי הבנק במהלך הרבעון הראשון של השנה. סך גיוסי ההון של הבנק, החל מתחילת השנה עומד על למעלה מ- 1.5 מיליארד ₪.

 

"אנו שבעי רצון מהאמון הרב שהביעו גופים מוסדיים רבים ומגוונים שהשתתפו בהנפקה. סדרת הגיוסים שביצע הבנק מתחילת השנה מחזקת באופן ניכר את בסיס ההון שלו . מהלך זה יתרום לגידול בשיעור יחס הלימות ההון הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך" דברי דורית בן סימון, סמנכ"לית בכירה, ראש החטיבה הפיננסית בדיסקונט.