יום שישי י"ד באדר א תשפ"ד 23/02/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

הנחות ומבצעים ברשת חנויות 'בגיר'

הנחות ומבצעים ברשת חנויות 'בגיר'

חליפות טכנולוגיות, חליפות עירוניות וחנויות קונספט- משהו 'עובר' על "בגיר"...

איתמר רוזן י"ד באב תשס"ט - 04/08/2009 20:05

יצרנית האופנה 'בגיר' יוצאת עם מבצעים והנחות בחנויות הרשת ברחבי הארץ, ביניהן שתי חנויות הקונספט המיוחדות עבור הציבור החרדי בבני ברק ובירושלים.


במסגרת מבצע הקיץ:


50% הנחה על כל קולציית קיץ 2009, פריטי קזו'אל ומחויט, כולל חולצות אריג לבנות.


 בחנויות הקונספט של בגיר בבני ברק ובירושלים, תוכלו למצוא חליפות, חולצות, עניבות וחגורות, שמתאימות לכם ולדרישותיכם המדוייקות., לחנויות אלו מותג ייחודי בשם חליפות B.G.R . - גזרות עם אופי צעיר, הפונות אל קהל היעד הצעיר יותר.


בנוסף, תוכלו למצוא את החליפות הטכנולוגיות של בגיר: החליפה המתכבסת והחליפה העירונית.


חברת בגיר חרטה על דיגלה לשמור על נושא השעטנז והינה החברה היחידה בעולם המשקיעה משאבים רבים במניעת חשש שעטנז. החברה מבוקרת על ידי הרב ישראל צבי נוימן, רב מומחה ויועץ מקצועי בלתי תלוי בתחום השעטנז הנוסע ברחבי העולם, ועומד מקרוב על תכנון הבגד, בדיקת קווי הייצור, עד השלבים הסופיים של התפירה.