יום רביעי י"א בתמוז תשפ"ד 17/07/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

טעמן במבצע מיונז

טעמן במבצע מיונז

טעמן מציגה במבצע מיוחד: מיונז אמריקאי משובח בעל איכויות טעם בלתי מתפשרות.

איתמר רוזן א' באב תשס"ט - 22/07/2009 18:03

טעמן מציגה במבצע מיוחד: מיונז אמריקאי משובח בעל איכויות טעם בלתי מתפשרות; המיונז מיוצר במפעל DEB-EL הנחשב כאיכותי ביותר בייצור מיונז בארה"ב תחת פיקוח תאגיד המזון האמריקאי בטכנולוגיה חדישה ביותר מביצים טריות ומפוסטרות.

 

המיונז מיובא לישראל בייבוא מיוחד ע"י טעמן, והוא מצטיין במרקם עשיר ובטעם מצוין, הוא מזין, וגם  מהווה תוספת משובחת לסלטים, לבישול ולמריחה בכריך הבוקר.

 

בימים אלה מרחיבה טעמן את מגוון המוצרים שבסל הייבוא, המיונז החדש שמשווק בצנצנת זכוכית השומרת על טריות לאורך זמן, לוקח את טעמן עוד צעד קדימה כמובילה בתחום המזון הכשר.
כמו שאר המוצרים, גם במיונז באה  לידי ביטוי המצוינות והאיכות של מוצרי טעמן.

 

המיונז בכשרות המהודרת של בד"ץ 'העדה החרדית'.