יום שני י"א בסיון תשפ"ד 17/06/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

'תדהר' ביצעה רכישה של מעל 150 יח"ד ב'גני מרום'

'תדהר' ביצעה רכישה של מעל 150 יח"ד ב'גני מרום'

ב'תדהר' לא כל כך שמעו על המיתון בענף הבניה, והשלימו רכישה של 154 יח"ד בפרויקט 'גני מרום'

איתמר רוזן כ"ט בתמוז תשס"ט - 21/07/2009 09:26

במיתון עמוק, כך אומרים, שקוע ענף הבניה. ב'תדהר', לא כל כך משוכנעים שאכן כך. קבוצת 'תדהר' שהודיעה רק בתחילת השבוע על כניסתה לתחום ארגון קבוצות הרכישה, השלימה קבוצת רכישה לבניית שני מגדלים בני 20 קומות ב'גני מרום', גבול בני ברק- רמת גן.
הקרקע עליה מתוכנן הפרויקט, הינה ליד רחוב חזון איש וסמטת אבני החושן, בצמידות לשכונת מרום נווה בגבול ב"ב ר"ג. על תחום  שיווק הדירות  ממונה חברת 'אלדר'- שיווק פרויקטים.

גיל גבע, מנכ"ל קבוצת תדהר, שאך בשבוע האחרון זכתה חטיבת הביצוע שלה במקום הראשון בתחרות הלאומית לאיכות ומצוינות לעסקים קטנים, בטקס שנערך בכנסת על הרכישה ועל הפרויקט העתידי: "מגמת קבוצות הרכישה המתחזקת לאחרונה אינה תופעה חולפת אלא היא התפתחות טבעית של השוק ושל תרבות הרכישה של הנדל"ן בישראל. קבוצות הרכישה הן אפיק נוסף וטוב לרכישת דירה, בתנאי שהן מאורגנות ומנוהלות נכון. ונראה כי הציבור מבין זאת היטב." על רקע הרצון לרכוש דירה במסגרת קבוצת רכישה מחד, והחשש מהסיכון הגלום בעסקה מסוג זה מאידך, בולטת קבוצת 'תדהר' כחברה בעלת יכולות ניהול גבוהות לצד ביטחון נכסים מקסימאלי.

תפריט הפרויקט: תמהיל דירות של 4 חדרים, 5, ודירות פנטהאוז, כשעלות ממוצעת לדירת 4 חדרים צפויה לעמוד על כ- 1.15 מיליון שקלים, (כולל מרכיב עלות הקרקע), מחיר הנחשב לנמוך בהרבה מן הממוצע לדירות באיזור.
    קבוצת תדהר, מקבוצות הנדל"ן המובילות בארץ, עוסקת בבניה ובייזום נדל"ן למגורים, מסחר והייטק בישראל ובאירופה ובנדל"ן מניב. למעלה מ 12 אלף דירות בלמעלה מ 150 פרויקטים בישראל לצד פרויקטים רבים במזרח אירופה, נבנו על ידי הקבוצה.