יום שני י"א בסיון תשפ"ד 17/06/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

סניף רשת "לנדאו מחשבים" נפתח בירושלים

סניף רשת "לנדאו מחשבים" נפתח בירושלים

לקראת האירוע נצבעה כיכר השבת באלפי בלונים וסרטים אדומים הנושאים את לוגו הרשת

איתמר רוזן ט' בתמוז תשס"ט - 01/07/2009 10:28
 
 
תכונה רבה נראתה השבוע בכיכר השבת בירושלים, כשרבנים, אנשי תקשורת, וחברי מועצה התקבצו לטקס פתיחת סניף הדגל הירושלמי של רשת 'לנדאו מחשבים' מבית "לנדאו תקשורת". לקראת האירוע נצבעה כיכר השבת באלפי בלונים וסרטים אדומים הנושאים את לוגו הרשת.
 
בטקס החגיגי כובד הגאון רבי אליהו שלזינגר שליט"א רבה של שכונת גילה בקביעת המזוזה, כשהוא מברך את בעלי הרשת, גדעון קופרמן ואלי לנדאו שהרשת כולה תוסיף ותצעד בדרך ההלכה אותה חרטה על דגלה, ותביא לירושלים את מיטב פתרונות המקצוע המותאמים במיוחד לקהילה החרדית. בטקס נכחו עוד חבר מועצת העיר הרב שלמה רוזנשטיין, נציגי עירייה ואישי ציבור רבים שבאו לחגוג עם הרשת ביום חגה.
 
רשת 'לנדאו מחשבים' שחרטה על דגלה את סמל המקצועיות והאמינות בתחום המחשבים, הצליחה בתקופת פעילות קצרה בסניף הראשון בבני ברק להוביל את השוק באיכות ובשירות. הרשת שהוקמה לפני כ-13 שנים ע"י אלי לנדאו ועסקה בתחום התקשורת הסלולארית התרחבה לתחום המחשוב והפכה לגוף המוביל בשיווק מוצרי תקשורת ומחשוב מתקדמים במגזר החרדי. חנות הקונספט הירושלמית החדשה ברחוב ישעיהו 21, תתמקד במחשבים נייחים וניידים של מיטב החברות המובילות, מצלמות דיגיטליות, ומגוון רחב של מוצרי תוכנה וציוד היקפי.
 
גדעון קופרמן מנכ"ל משותף ב'לנדאו תקשורת' אומר, כי "הדרישה הגוברת בציבור החרדי לציוד איכותי הבאה לידי ביטוי ברמת האימון לה זכתה חנות הרשת בבני ברק, המריצה את 'לנדאו מחשבים' להביא את בשורת האיכות גם לירושלים. בעז"ה גם סניף הדגל החדש יתמקד במקצועיות ושירות כפי מיטב המסורת, ויוביל את מגמת המחירים החיובית בענף כולו".
 
 1. 2. והרי ההוכחה
  קבל עם 02/07/2009 19:35
  והנה תגובתך, הוכחה לכישורי יח"צנותו המוצלחים...
 2. 1. כל הכבוד למיכה שולם.
  דודי גרוס 01/07/2009 14:35
  מיכה, איש יח"צ של החברה, עושה עבודה טובה.