יום שני י"א בסיון תשפ"ד 17/06/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

הנחות ענק לציבור החרדי ברשת 'נגב'

הנחות ענק לציבור החרדי ברשת 'נגב'

במרכז העודפים של 'נגב' בפתח-תקווה

איתמר רוזן ז' בתמוז תשס"ט - 29/06/2009 11:29
נגב, החברה המובילה בישראל לפתרונות עיצוביים כוללים, המתמחה באריחי ריצוף יוקרתיים ומי שהובילה את מהפיכת הגרניט פורצלן בארץ, מכריזה לראשונה על 3 ימי מכירה ייעודיים למגזר החרדי בלבד, שייערכו במרכז העודפים הארצי של החברה באזור התעשייה סגולה בפתח תקווה.
 
'מרכז העודפים' מציע ללקוחות מלאי עצום של ריצופים, אריחים, פתרונות קרמיקה, פרקט, שיש, כלים סניטרים וברזים ממיטב מותגי העל של 'נגב', עודפי יצוא, יבוא, יצור ומוצרי תצוגה, בהנחות ענק שטרם נראו בענף של עד 70%. המכירה המיוחדת לציבור החרדי תיערך בשבוע הבא בימים ראשון עד שלישי ו'–ח' בתמוז 28-30/7 בין השעות 10:00 ל-22:00.
 
אנשי המכירה המקצועיים של 'נגב' יציעו טיפים מיוחדים לעיצוב ולהתאמה למשפצים והבונים במחירים מיוחדים. סמנכ"ל הרשת דן גיבורי ציין את היכרותה העמוקה של 'נגב' עם המגזר החרדי וצרכיו הייחודיים, וציין את גאוותו בפעילות זו הנערכת לראשונה לטובת קהל הלקוחות החרדי המעדיף מזה שנים את מותג האיכות העולמי 'נגב'.