יום ראשון ח' בסיון תש"פ 31/05/2020
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

אגד ועיריית ב"ב ישתפו פעולה לקראת הקיץ

המטרה: למנוע את התקלות בתחבורה הציבורית שאירעו בשבועות האחרונים

משה שוורץ י"ח בסיון תשס"ט - 10/06/2009 20:45
חברת "אגד" תגיש לעיריית בני-ברק תכנית-פעולה להפעלת שירות תחבורה ציבורית בתקופת הקיץ, בזמני עומס ולחץ. כך סוכם בפגישה בין נציגי עיריית בני-ברק לבין נציגי החברה.
 
הפגישה זומנה, בעידודו של ראש העיר הרב יעקב אשר, כדי לדון בתקלות שהיו בתקופה זו, וביחוד במוצאי שבת, ובמטרה להגיע להסדרים שיביאו לפיתרונות של המצב, בהתחשב בעובדה שמדובר בהזרמה של מאות אוטובוסים להסעת נוסעים מבני-ברק לכל רחבי הארץ בפרק זמן קצר של כשעתיים-שלוש.
 
את העירייה ייצגו בפגישה הרב מיכאל קקון, חבר הנהלת העירייה וראש אגף תשתיות ופיתוח והרב חנוך זיידמן, מנהל האגף, מטעם "אגד" השתתפו מר אבי פרידמן, מנהל אגף תפעול דרום ומר יצחק ז'יטלני, מנהל תנועה דרום.
 
בפתח הישיבה, הדגישו נציגי חב' "אגד", כי לחברה לא היתה כל כוונה להטיח האשמות מול העירייה, ואם הדברים פורשו כך, הם מתנצלים עליהם, והם מבקשים לחזור לעבודה משותפת, כפי שהיתה עד כה. נציגי חברת "אגד" גם הוסיפו, כי הם משקיעים מאמצים מרובים ע"י פקחים צמודים בכל שעות השירות, כדי לבצע את מערך ההסעות כראוי.
 
הרב חנוך זיידמן, מנהל אגף תשתיות ופיתוח של העירייה הציג בפני נציגי חב' "אגד" את תכנית העירייה להפרדה בתחנות הסעה בין קווים עירוניים לבין קווים בינעירוניים, שתביא לשיפור משמעותי במצב התנועה, כפי שההפרדה בוצעה לדוגמא, ברחוב עזרא 4, בהצלחה מרובה. העירייה תעביר לחברה את התכנית לקבלת הערות.
 
בפגישה גם סוכם, כי חב' "אגד" תציג לאישור העירייה תכנית למוקדי "יציאה מהירה" מהעיר בקווים "402" לירושלים ו"350" לאשדוד, בזמני עומס ולחץ. נמסר גם, כי הקווים לצפון הארץ יופעלו בתקופת "בין הזמנים" שבחודש אב מתחנת יציאה מהירה ברחוב ראובן אהרונוביץ.