יום רביעי כ"ד בשבט תש"פ 19/02/2020
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

החל איכלוס שלב ב' ב'פנינת האחוזה' במודיעין עילית

השכונה נבנתה על-ידי חברת הבנייה 'ציפחה אינטרנשיונל'

משה שוורץ ט"ז בסיון תשס"ט - 08/06/2009 15:53
מודיעין עילית בסימן התרחבות: עשרות משפחות מרוצות נכנסות בימים אלו לביתם החדש בשלב ב' של שכונת "פנינת האחוזה" במודיעין עילית.
 
השכונה שנבנתה על-ידי חברת הבנייה בעלת המוניטין 'ציפחה אינטרנשיונל' יוזמת ומקימת 'אחוזת ברכפלד' הפכה לפנינה של מודיעין עילית כולה. הדירות המושלמות, מתאפיינות באיכות בנייה גבוהה, רמת גימור מושלמת ומפרט טכני עשיר. הפיתוח הסביבתי אף הוא מושלם ומשובב עין, כבישים סלולים לצד גינות משחקים מטופחות, מדרכות מרוצפות בקפידה ועמודי תאורה מעוצבים, כל אלו הקנו לשכונה את מעמדה כפנינה של העיר מודיעין עילית.
 
ב'ציפחה אינטרנשיונל' שקדו על פרטי האכלוס מזה זמן רב. כמיטב המסורת של החברה הוחלט להגיע לשלב האכלוס כשכל התשתיות ועבודות הפיתוח מושלמות עד לרמת הפרט של מדשאות ומערכות גינון. ואכן, התוצאות מדברות בעד עצמן והאכלוס מתקדם במהירות ובצורה חלקה, כשמדי יום קובעים משתכנים חדשים את דירתם בשכונה המושלמת כשהם מביעים את שביעות רצונם בפני הנהלת 'ציפחה אינטרנשיונל', על עמידתה העקבית בלוחות הזמנים, ועל ההשקעה הרבה הניכרת היטב בכל שלבי הבינוי.