יום חמישי ד' בתשרי תשפ"ג 29/09/2022
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

עוד 100 עובדות יועסקו בהיי-טק

בביתר-עילית יכשירו עובדות חדשות לקראת העסקתן בחברת מלמ

אבי משה י"ג בסיון תשס"ט - 05/06/2009 08:35
"עד סוף שנת 2009 נעסיק, בעז"ה, כאן בביתר עילית, כ-100 עובדות נוספות מתושבות העיר", כך הצהיר מנכ"ל חברת מ.ל.מ., מר אורי דביר בטקס חנוכת כיתות ההכשרה לעובדות מ.ל.מ. שנערך במתנ"ס העירוני בביתר-עילית.
 
מר דביר אמר עוד כי איכות העובדים שגייסה החברה עד היום מקרב תושבי העיר ביתר בולטת במיוחד וכי הם מהווים מודל לחיקוי בשאר אזורי הארץ. בטקס השתתפו; בכירי חברת מ.ל.מ. ובהם; סמנכ"ל החברה, מנהל משאבי אנוש וסגניתו ומנהל הפרויקט בעיר ביתר עילית, מר אייל טילינגר, ראש תחום חרדים בתב"ת – ג'וינט, מר ראובן גורבט ובכירים מהתב"ת, צוות הפיקוח של האגף להכשרה מקצועית במשרד התמ"ת בראשות המפקח, מר שמואל פור, יו"ר המינהלת לפיתוח תעשייה ותעסוקה, הרב אברהם שוורץ, ועוזר רה"ע, הרב יהודה דייטש.
 
מנכ"ל מ.ל.מ. אמר עוד כי הוא רואה בחשיבות פרויקט התעסוקה בעיר ביתר-עילית לא רק מההיבט העסקי שהוא אכן חשוב מאוד לחברה אלא גם בתרומת החברה לעיר ולפרנסת תושביה שהם מהעובדים היותר מקצועיים בחברה ובעלי מוסר עבודה גבוה במיוחד. "אנו משתבחים בעובדים שקלטנו עד היום העושים מלאכתם נאמנה ונמשיך בהכשרת עוד ועוד עובדים אותם נקלוט בעז"ה בתום תקופת ההכשרה". מר ארד הודה לראש העיר, הרב מאיר רובינשטיין על היוזמה והסיוע הן בכיתות ההכשרה ובציוד והן בקליטת משרדי החברה באזור התעשייה החדש 'ערבה'", אמר.
 
מר ראובן גורבט אמר בטקס כי ראש העיר ביתר עילית וצוות העירייה והחברה לפיתוח, הם מודל לחיקוי בערים נוספות בכך שהם הרוח החיה בנטילת אחריות להביא מקומות עבודה ופרנסה לתושבי העיר. "אנו בג'ונט מבקשים בהזדמנות זו לשבח את הרב רובינשטיין וצוותו על הזמן, הכוחות והאמצעים שהם מקדישים לצורך חיוני זה כשהם לא חוסכים במאומה בכדי להביא עוד ועוד מקומות תעסוקה לעיר. נעשה כל שביכולתנו להמשיך ולסייע ואנו בג'ונט רואים עצמנו כזרוע המבצעת של מדיניות העירייה" – אמר מר גורבט.
 
מר שמואל פור אמר בטקס כי כיתות הלימוד והציוד שהעמידה העירייה לרשות החברה הנם מהמשובחים ביותר בתחום וכי "הדבר מוכיח על מסירות ומאמצים אמיתיים של ראש העיר ואנשיו ועל הנכונות וההקרבה למען פרנסתם של תושביה".
 
ראש העיר, הרב רובינשטיין שהשיב למברכיו אמר כי "'חברת מ.ל.מ. והעומדים בראשו, נציגי הג'וינט וכל העושים והמעשים הם חלק חשוב מאוד בבניית העיר ובחיזוקה ואני מבטיח להמשיך לעמוד לרשותם בכל עת ובכל מצב בכדי להוסיף עוד מקומות תעסוקה שהם חוסנה של משפחה מבחינה כלכלית וחוסנה של עירייה".
 
הרב רובינשטיין אמר כי הוא רואה בהקמת איזור התעשייה ואיושו את אחת המטרות החשובות ביותר לעיר ולתושביה. "הקמתי מיד עם כניסתי לתפקידי את ה'מטה לקידום תעסוקה' ואת 'המינהל לאזורי תעשייה ותעסוקה' במסגרת החברה לפיתוח ביתר עילית כדי לקדם ולמנף את התעשייה והתעסוקה בעיר ובמהירות האפשרית. היום אנו קוצרים בחדוה שוב מפירות עמלנו וזו ברכה לעיר ולתושביה". הרב רובינשטיין שיבח את המינהל לאזורי תעשייה במשרד התמ"ת והעומד בראשו, מר יגאל יוסף שהקצו את המשאבים שנדרשו לקידום איזור התעשייה 'ערבה'. "ב"ה השלמנו בימים אלה כ-6000 מ"ר של מבנים לתעשייה המוכנים לאכלוס מיידי. ובמקביל מסייע המנהל בתכנון ופיתוח אזור התעשייה המרכזי, בן ה-850 דונם בצפון העיר שאושר והוקצה לא מכבר לביתר עילית" – אמר הרב רובינשטיין.