יום שני ט"ז בסיון תשפ"ג 05/06/2023
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

שלושה נפגעים קשה בדליקה בי-ם

שבעה נפגעים מהם שלושה באורח קשה בדליקה שפרצה ברחוב שמואל הנביא בירושלים. הנפגעים קשה - אב ושני בניו התאומים, אחד מהם יזדקק לטיפול בחדר לחץ

יוסי בלוך, י"ד באב תש"ע - 25/07/2010 17:26
שלושה נפגעו באורח קשה וארבעה נוספים נפגעו באורח קל בדליקה שפרצה בדירה ברחוב שמואל הנביא בירושלים. כוחות 'הצלה' ומד"א העניקו לנפגעים טיפול ראשוני והעבירו אותם לבית החולים שערי צדק בירושלים.

האירוע החל בשעות הצהרים בקריאה למוקד כיבוי אש על דליקה שפרצה בקומה שלישית ברחוב שמואל הנביא בעיר, כוחות כיבוי אש שהוזעקו למקום מצאו אב ושלושת ילדיו שנלכדו בדירה. האב ובניו – בן שלוש וחצי ותאומים בני שנה וחצי פונו מהמקום.

מבית החולים שערי צדק נמסר, כי האב והתאומים מאושפזים ביחידה לטיפול נמרץ של בית החולים. כפי הנראה, לפחות אחד מהתאומים יזדקק לטיפול בתא-לחץ, זאת בשל כמות העשן הגבוהה שספג.

במקביל פרצה שריפת ענק בין היישובים אורה, עמינדב ואבן ספיר. השריפה איימה לפגוע בבית החולים הדסה עין כרם וצוותי כיבוי רבים נאבקו למנוע זאת. למרות המאמצים השריפה הגיעה לגדר חניון בית החולים ומספר כלי רכב עלו באש. במשטרה ובכיבוי האש סבורים כי הרקע לדליקות - מעשה הצתה מכוון.

Flash 90
  [צלם]

Flash 90
  [צלם]