יום שישי ט"ז באייר תשפ"ד 24/05/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

העיר החרדית היחידה שזכתה בפרס

העיר החרדית היחידה שזכתה בפרס ניהול תקין: מודיעין עילית. שר האוצר יובל שטייניץ אמר בטקס: "העיר מודיעין עילית משמשת מודל לניהול תקין לכל הערים החרדיות". שר הפנים, אלי ישי: "בעיני, ראש עיר חרדי שקיבל פרס ניהול תקין זהו קידוש השם"

ישראל אייזן, ח' באייר תש"ע - 22/04/2010 13:35
ראש העיר מודיעין עילית, יעקב גוטרמן, זכה בפרס ניהול תקין לשנת 2009 מטעם משרד הפנים. בטקס חלוקת תעודת ההוקרה שנערך בבנייני האומה בירושלים, אמר סגן רה"מ ושר הפנים, אלי ישי, כי "בעיני ראש עיר חרדי שקיבל פרס ניהול תקין זהו קידוש השם". שר האוצר, יובל שטייניץ, אמר כי "העיר מודיעין עילית משמשת מודל לניהול תקין לכל הערים החרדיות".

84 רשויות מקומיות זכו בפרס ניהול תקין לשנת 2009, מתוך 256 רשויות מקומיות ומועצות אזוריות, וזאת לאחר מספר שנים שלא חולק הפרס, ועתה חודש שוב ע"י שר הפנים, אלי ישי, כאשר כל רשות הזוכה בפרס תקבל מענק בסך מאות אלפי שקלים.

את תעודות ההוקרה חילקו שרי האוצר והפנים, שהדגישו כי מתן הפרס מוכיח על התנהלות כספית למרות הקשיים הכלכליים האדירים בהם שרויים הרשויות המקומיות, נוכח קיצוץ תקציבי עמוק, אולם הרשויות הזוכות התאמצו והוכיחו את יכולתם לניהול מקצועי, תקין ויעיל, וע"כ הן ראויות להערכה והוקרה.

בין הערים הזוכות, העיר מודיעין עילית הינה העיר החרדית היחידה שזכתה בפרס. בנוסף אליה זכו מועצות מקומיות רכסים וטלז-סטון ובית שמש שהינה עיר מעורבת ומכהן בה ראש עיר חרדי. מבין כלל הערים הזוכות, מודיעין עילית הינה העיר היחידה בעלת רמה סוציו-אקונומית 1 שזכתה בפרס ניהול תקין.

בתעודת ההוקרה שהוענקה לגוטרמן ע"י שרי האוצר והפנים, נכתבה הערכה והוקרה "על ניהול אחראי של המערכת הכספית והמנהלית של הרשות המקומית". על התעודה חתמו שר הפנים אלי ישי, מנכ"ל המשרד גבריאל מימון, ומנהל מרכז השלטון המקומי, שלמה בוחבוט.