יום שלישי כ' באייר תשפ"ד 28/05/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

מנפאואר בראשית גם לילדים?

מאות עובדות מנפאואר בראשית וילדיהן נהנו באסרו חג הפסח מפעילות מיוחדת עבורן במרכז התעסוקה באלעד. מנפאואר בראשית הקימה לונה פארק מיוחד לילדים

ראובן שטיין, כ"ז בניסן תש"ע - 11/04/2010 17:07
מאות עובדות מנפאואר בראשית וילדיהן נהנו באסרו חג הפסח מפעילות מיוחדת עבורן במרכז התעסוקה באלעד. במסגרת הפעילות הקימה מנפאואר בראשית לונה פארק מיוחד לילדים, עם מגוון מתקני שעשועים ייחודיים ומתנפחים לכל הגילאים, כמו גם אטרקציה חדשנית של מיצג מולטימדיה בתלת מימד, והכול חינם ללא כל תשלום.

הכניסה ללונה פארק נועדה לעובדות החברה, כאשר ניתנה אפשרות לכל אחת מהן להזמין שתי משפחות נוספות ליהנות עם ילדיהן במקום. הלונה פארק הופעל בחניון מרכז רימון, בו ממוקם מרכז התעסוקה המתקדם של מנפאואר בראשית, כאשר המתחם כולו  מותג וקושט בדגלי החברה, ומאות ילדים נהנו במשך כל שעות היום ממגוון האטרקציות במקום.

בימים אלו נשלמת ההרשמה למשרה המבוקשת במרכז הפיננסי באלעד. תנאי העבודה הכוללים שש שעות עבודה ביום, בקומה נפרדת לנשים בלבד, הביאו לביקוש גבוה מצד תושבות אלעד, המבקשות להצטרף למרכז החדש.

העובדות יזכו לשכר הגבוה מהמקובל בתחום, ולתנאי עבודה הוגנים ומותאמים במיוחד לצרכיהן כאימהות. במסגרת העבודה הן ירכשו לעצמן מקצוע לחיים, באמצעות ההכשרה המקיפה שהן מקבלות על חשבון החברה, תוך השתלמות בסביבת עבודה עסקית ואפשריות קידום מגוונות.