יום שני י"ח בסיון תשפ"ד 24/06/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

המוסד לביטוח לאומי מגיע לעיר

סופסוף זה מגיע: מנכ"לית המוסד לביטוח לאומי הכריזה על פתיחת נקודת שירות באלעד, "לאור צרכי האוכלוסייה בעיר ועל מנת לשפר את השירות לתושבים"

ראובן שטיין, כ"ג בניסן תש"ע - 07/04/2010 21:30
פגישות על גבי פגישות וישיבות מרתוניות רבות הניבו סוף-סוף בשורה טובה לתושבי אלעד. בערב חג הפסח פורסם לראשונה המכרז להקמת סניף ביטוח לאומי בעיר. אין זה סוד שהעיר אלעד עדיין לא זכתה בסניף של ביטוח לאומי. זאת, למרות הגידול המהיר במספר תושבי העיר והעובדה שתושבים רבים זקוקים לשירותי הביטוח הלאומי.

במשך השנים הבטיחה הנהלת הביטוח הלאומי כי יוקם בעיר סניף מתאים, אך לא בוצע דבר בנידון. כאמור, לאחרונה, בעקבות לחץ שהפעיל ראש העיר, יצחק עידן, על הנהלת הביטוח הלאומי ובסיועו של יו"ר אגו"י באלעד, חיים מאיר כץ, נעתרה הנהלת הביטוח הלאומי ומנכ"לית המוסד לביטוח לאומי, הגב' אסתר דומיניסיני שאף ציינה בפגישותיה עם ראש העיר כי המוסד מכיר בצורך של תושבי אלעד ויפעל להקמת סניף במהרה.

העובדה שתושבי העיר נאלצים לנדוד לערים אחרות על מנת לקבל את שירותי הביטוח הלאומי מפריעה לרבים מתושבי העיר. דומיניסיני אמרה כי "לאור צרכי האוכלוסייה בעיר ועל מנת לשפר את השירות לתושבים הוחלט לפתוח נקודת שירות באלעד". היא אף הוסיפה כי "נשמח להעניק לתושבי אלעד את השירות הטוב ביותר לו הם ראויים".