יום רביעי י"ג בסיון תשפ"ד 19/06/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

פעילות עניפה בבית חב"ד רעננה

יחלקו 150 סלי מזון למשפחות נצרכות ומשפחות עולים, תלושי קניה עבור ביגוד לילדים. כמו כן, יערוכו סדר ציבורי בשפה הספרדית לעולים חדשים ובעברית לציבור נצרך

ראובן שטיין, ז' בניסן תש"ע - 22/03/2010 18:01
כבכל שנה, גם בפסח 2010 יהיו ידי אנשי בית חב"ד רעננה, בראשות הרב אליהו שדמי, מלאות עבודה, בפעילויות ענפות למען הקהילה. בית חב"ד רעננה מחלק 150 סלי מזון בשווי 400 שקלים ליחידה, למשפחות נצרכות ומשפחות עולים. יצוין, כי הנצרכים כולם מוכרים על ידי מחלקת הרווחה של עיריית רעננה.

בנוסף, יחולקו תלושי קניה עבור ביגוד לילדיהם של כ-100 משפחות נזקקות בעיר. הילדים והוריהם יוכלו לגשת לחנויות מקומיות המשתתפות במבצע ולבחור לעצמם בגדים חדשים לחג בשווי של 200 שקלים לילד. 

בית חב"ד רעננה יערוך סדר ציבורי בשפה הספרדית לעולים חדשים ובעברית לציבור נצרך, בשיתוף בית התבשיל. כמו כן, יערוך הרב אליהו שדמי סדר ציבורי בשפה העברית, לציבור מרכז העיר,  המעוניין בחוויית ליל הסדר עם ארוחת ערב מפוארת - בהרשמה מראש.

בית חב"ד מקיים יריד מכירת מצות עבודת יד (עגולות) וכן מכירת חמץ לגוי. הרב אליהו שדמי, ראש חב"ד רעננה, מסר כי "אנו חשים גידול של קרוב ל- 20% בחג הזה, בכמות הפונים לבקשת עזרה, דבר הנובע מהתמורות הכלכליות הנותנות אותותיהן גם ברעננה".