יום שלישי י"ב בסיון תשפ"ד 18/06/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

מי רואה אותם יוצאים ואינו נוסע?

סופרבוס נערכת למבצע לוגיסטי רחב היקף לקראת הפעלת מערך ההיסעים בימי חג הפסח. צי האוטובוסים של החברה עובר ניקוי יסודי מחמץ, להכשרתו לשימוש בימי החג

ראובן שטיין, ג' בניסן תש"ע - 18/03/2010 18:16
סופרבוס, מפעילת התחבורה הציבורית במודיעין עילית, נערכת למבצע לוגיסטי רחב היקף לקראת הפעלת מערך ההיסעים בימי חג הפסח. קווי השירות הבינעירוני לירושלים ולבני ברק ובחזרה, כמו גם קווי השירות העירוניים, יפעלו במתכונת מוגברת ובתדירות גבוהה באופן משמעותי.

בערב חג הפסח יופעל מסוף מרכזי במתכונת דומה לזו שהופעלה בהצלחה רבה בשושן פורים, ממנו יינתן שירות ישיר ליעדים בשכונות החרדיות בירושלים: הר נוף, בית וגן, רמות, רמת שלמה ושכונות הצפון.

בנוסף לכך, בערבי ובמוצאי החגים תפעיל החברה קווי שירות מיוחדים לאשדוד, ראשון לציון, רחובות, זכרון יעקב, נתניה, בית שמש, תפרח, נתיבות, אופקים, פתח תקוה וכן לבית-חלקיה ויסודות.

לקראת החג, מתכוונת החברה להעמיד ולשריין צי רחב של אוטובוסים בינעירוניים לרשות מערך ההיסעים הגדול בימי החג, בהם רבים מתושבי מודיעין עילית, לקוחות החברה, מתכוונים יחד עם כל בני משפחותיהם לבקר אצל קרובי המשפחה בערים הגדולות ובערי הלוויין.

דוד אוחנה, סמנכ"ל תפעול סופרבוס אמר כי "החברה שקדה בשיתוף עם נציגי ועדת התחבורה במשך תקופה ארוכה בבניית תוכנית לוח זמנים ומסלולי קווים לימי החג, והעמידה לשם כך צי רחב של אוטובוסים שייתן מענה לביקושים הגבוהים של הלקוחות".

אלי בליליוס, מנכ"ל סופרבוס: "ציבור תושבי מודיעין עילית חשובים ויקרים לליבה של סופרבוס, ואנו עושים הכל כדי להשביע את רצונם ולעמוד בציפיותיהם של לקוחותינו. אני תקווה כי נעמוד במשימתנו וביעדים הגבוהים אותם הצבנו לעצמנו, ומערך ההיסעים אכן יפעל כמתוכנן ללא עיכובים ותקלות".

הנהלת סופרבוס מציינת, כי לקראת פסח עובר צי האוטובוסים של החברה ניקוי יסודי מחמץ, להכשרתו לשימוש בימי החג.