יום שני י"ח בסיון תשפ"ד 24/06/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

ראש העין עם הפנים לתושבים הדתיים

מפעל הפיס הקצה 2.5 מיליון שקלים לבניית אולם התעמלות לציבור הדתי והתורני סמוך לבית הספר "בית יעקב" בעיר. ראש העיר, משה סיני, חתם השבוע על ההרשאה לבניית האולם והעבודות יחלו בקרוב

ראובן שטיין, כ"ט באדר תש"ע - 15/03/2010 16:19
השבוע חתם ראש העיר, משה סיני, על החוזה של הקבלן שנבחר במכרז לבניית האולם והעבודות בשטח יחלו בימים הקרובים, בסמוך לביה"ס "בית יעקב". בניית האולם מהווה פריצת דרך היסטורית בראש-העין.

לאחר עשרות שנים ללא מתקן ספורט למגזר התורני, ייבנה אולם ספורט שישרת את המגזר הדתי והתורני בעיר, הן בשעות הלימודים והן לפעילות בשעות אחר הצהריים והערב.

יצוין כי לפני מספר חודשים התקבלה בשורה משמחת בנושא זה, כאשר מפעל הפיס אישר השתתפותו בעלות של כ-2.5 מיליון שקלים בבניית אולם ההתעמלות. כאמור, האולם ישמש את תלמידי בית הספר וכלל תלמידי החינוך התורני בעיר. שטח האולם יהיה 520 מ"ר ומתוכנן להיפתח לקראת שנת הלימודים הבאה.

משה סיני, ראש העיר: "העירייה ממשיכה לשדרג ולהשקיע במוסדות החינוך בעיר, כל אולמות הספורט בעיר מוזגו, בנינו אולם ספורט חדש בביה"ס אשכול, וכעת הציבור הדתי בעיר יוכל ליהנות מאולם ספורט לפי צרכיו. אני מאמין שאולם הספורט ב"בית יעקב" ישרת לא רק את כלל התלמידים הלומדים בבתי ספר דתיים אלא גם את בני משפחותיהם ותושבים דתיים נוספים בפעילויות וחוגים בשעות הערב".