שבת ל' בכסלו תשפ"ב 04/12/2021
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

מי ישתתף באירועי פתיחת הרכבת הקלה?

בעקבות בקשת ילדים חולים, חבר מועצת עיריית ירושלים מאיר תורג'מן פנה ללשכת ראש העיר: "על ילדי ארגון 'לב מלכה' להשתתף בפתיחת הרכבת הקלה"

עקיבא גוטליב ד' באדר תש"ע - 18/02/2010 10:48
מספר ילדים חולי סרטן ביקשו באחרונה מיו"ר ארגון 'לב מלכה',אהרן אברמן, להשתתף באירועי פתיחת הרכבת הקלה שצפויה להתקיים בעוד כשנה.

בעקבות הבקשה, חבר מועצת עיריית ירושלים ויו"ר 'ועדת ביקורת' מאיר תורג'מן,
שיגר מכתב לגב' מיכל שלם, מנהלת לשכת ראש העיר בירושלים, בו הוא מבקש לשתף את הילדים החולים באירועי פתיחת הרכבת הקלה, דבר שיהוה עבורם אטרקציה ויגרום להם שמחה רבה.

"אנחנו מקבלים לפעמים בקשות גרנדיוזיות מילדים שחפצים למתנות", אומר אברמן. "בדרך כלל אנחנו משתדלים לקיים אותם כדי לשמח את הילדים שסובלים כבר שנים רבות מהמחלה. גם הפעם, אנחנו נעשה הכל כדי למלא אותה".

מלשכת ראש העיר טרם הגיבו לבקשה.