יום שלישי כ' בחשון תשפ"ב 26/10/2021
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

בני-ברק: העירייה נגד הדבקות פיראטיות

תחת הסיסמא "קירות הבתים אינם הפקר", תתבצע אכיפה מוגברת נגד המדביקים הפיראטיים

משה שוורץ כ"ג בכסלו תש"ע - 10/12/2009 21:31
תחת הסיסמא "קירות הבתים אינם הפקר", החל בימים אלו אגף התברואה של עיריית בני ברק, בפעילות אכיפה נמרצת נגד מדביקי מודעות פיראטיים על קירות בתים או ארונות חשמל, טלפונים ועוד, לאחר שהוברר כי ישנה תופעה של הדבקת מודעות במקומות מסוג זה.
 
על הגברת הפעילות בתחום, הוחלט על-ידי ראש העיר, ר' יעקב אשר, בתיאום עם ר' מאיר יהודה מרמורשטיין, חבר מועצת העירייה וראש אגף התברואה, כדי למנוע את המשך המצב הבלתי נסבל, שיש בו פגיעה הן ברכוש הפרט והציבור והן בחזות העיר. הצעדים יכללו קנסות כספיים ניכרים למדביקים בלא רישיון, או על קירות בתים או ארונות סעף וכדומה.
 
האגף לתברואה של העירייה, בהנהלת מר נתנאל נחום גם קרא לבעלי משרדים ולמנהלי מוסדות בעיר לתאם עם האגף הוצאת חומר משרדי וניירת מסוג אחר, לקראת סוף שנת הכספים 09'.
 
פניית האגף נעשתה לאחר שמתברר, כי מידי שנה, בתקופה זו, מוצאות כמויות גדולות בהרבה מהמקובל למיכלי הפסולת, וכך נוצר עומס בלתי צפוי המקשה על הפינוי, והפסולת מתפזרת במדרכות ופוגעת בחזות העיר.

כדי למנוע מצב זה ובמטרה להערך כנדרש בזמן, הציע האגף למנהלי משרדים ומוסדות לעדכן את העירייה, באמצעות המוקד העירוני "106" על הכנת ניירת לפנוי, ועובדי התברואה יגיעו בהקדם האפשרי, לפנות את כמויות הניירת ישירות לגירסה במפעלי "אמניר".