יום חמישי ט"ו באייר תשפ"ד 23/05/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

עשרות חרדיות יועסקו ע"י חברת "נובולוג"

חברת הלוגיסטיקה של חברות התרופות הרב-לאומיות בישראל עוברת למודיעין

משה שוורץ ו' בכסלו תש"ע - 23/11/2009 09:18
ראש עיריית מודיעין-עילית, ר' יעקב גוטרמן, הוזמן לסיור מיוחד בחברת "נובולוג" – חברת הלוגיסטיקה של חברות התרופות הרב לאומיות בישראל, ע"י הנהלת החברה, לאור כוונתה להעתיק את כל פעילותה לעיר מודיעין.
 
מנהלי החברה ביקשו את עזרתו בגין הצלחתו בהקמת מרכז התעסוקה בעירו בו מועסקות למעלה מאלף נשים תושבות מודיעין עילית, להביא להצלחת החברה בגיוס עובדות חרדיות. בתום הביקור סוכם על העסקתן של עשרות עובדות תושבות העיר מודיעין עילית, אשר יודרכו בעבודה זו ויזכו להסעה לעבודתן מידי יום לעיר השכנה מודיעין.
 
עוד סוכם, לבקשת גוטרמן, על הפעלת מערך שיווק ישיר של תרופות יקרות ונדירות לתושבים הזקוקים להן, ובכך להוזיל באופן משמעותי את עלויות התרופות בחיסכון פער השיווק ע"י בתיה"ח, קופ"ח, או, בתי מרקחת. כן סוכם על הקמת מוקד מוזל לרכישת תרופות ע"י החברה במודיעין עילית.
 
הביקור נפתח בישיבת עבודה בחדר הישיבות של החברה, כיום באזור התעשייה קריית מטלון בפתח-תקווה, בהשתתפות מנכ"ל 'נובולוג' מר דוד בר; מנהל מערכות מידע, האחראי על מעבר החברה למודיעין, מר דוד שמואלוב, וסמנכ"ל קשרי חוץ 'פארם אף', מר משה חסיד, אשר הציגו את תחום פעילות החברה, חברות התרופות הבינלאומיות העובדות עימם, מערך הלוגיסטיקה המורכב, הציוד הרפואי הרב ויקר הערך, המעבדה המשמשת לניסויים קליניים של תרופות חדשות ע"י חברות התרופות, ועוד. 
 
לאחר מכן ביקשו את עזרתו במספר נושאים הנוגעים לתחום העסקי – כלכלי של החברה ובמרכזו הסיוע בגין העסקת עובדות. בדבריו הציג את הדרישות הבסיסיות הנדרשות להעסקת עובדות חרדיות עם הצביון המתאים להן, כמו גם את ההטבות הממשלתיות על העסקתן והכשרתן לעבודה, פתרונות לשהייה של הילדים בשעות אחה"צ בצהרונים, וכדו'.
 
במהלך הישיבה נידון מגוון רחב של נושאים, ובו הדרישה שיינתנו משכורות המכבדות את העובדות, וכן דרכי שיתוף הפעולה עם העירייה. גוטרמן הודיע על העמדת צוות אגף התעסוקה בעירייה המלווה את כל פרויקט התעסוקה במודיעין עילית במיון ובקליטת העובדות, לרשות החברה, כפי שנעשה בשאר מיזמי התעסוקה בעיר.
 
סיור ממושך ומרשים נערך במחלקות ובאגפים השונים בחברה, בו עמד מקרוב על טיב עבודת החברה, היקפי פעילותה וסוגי התרופות אותם הם משווקים, בהם תרופות יקרות ערך. כך, לדוגמא, בחדרי הקירור הוצגו תרופות העולות ממון רב, בחלקן, מחירה של כל תרופה בודדת מגיע לסך עשרות אלפי דולרים. סיור מיוחד נערך גם במוקד הזמנת התרופות, בו הוצג מערך השינוע ואריזת התרופות, כמעט ללא מגע יד אדם, עד להובלה לבתיה"ח, קופ"ח, בתי מרקחת ולבית הלקוח.
 
בתום הביקור הודו מנהלי החברה לר' יעקב גוטרמן על סיועו הרב בעצה ובהדרכה ועל הירתמותו להצלחת הקמת החברה במקומה החדש בעיר מודיעין.
 
בתקופה זו נעשות כל ההיערכויות השונות לקראת מעבר החברה, ובהן סידור מקומות העבודה בחברה, כאשר במבנה המוקם בעיר מודיעין ירוכזו כל שלוחות החברה מכל רחבי הארץ. לפי הערכה, החברה תעתיק את חברה ותחל את פעילותה במודיעין במחצית השנייה של 2010.