שבת כ' בשבט תשפ"ב 22/01/2022
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

ערב גיבוש למתנדבי תל-ציון

באירוע של "איחוד הצלה" באזור בנימין השתתף המנכ"ל החדש של תל ציון, הרב אלי שמחיוף

אבי משה י"ב בחשון תש"ע - 30/10/2009 09:58
ערב גיבוש למתנדבי "איחוד הצלה" באזור בנימין ולצוות כוכב ציון, נערך ביום רביעי בערב.
 
האירוע נערך בסיוע ובהשתתפות חברי ועד היישוב תל ציון, ועד היישוב כוכב יעקב, ואיחוד הצלה בנימין. במהלך הערב רועננו והועברו למתנדבים נוהלי פעולה ע"י ראש הצוות ביישוב הפראמדיק אבי זארוג.
 
ראש הסניף, ר' אליעזר היימן שיבח את פעילות המתנדבים וכן ערך היכרות בין המתנדבים למנכ"ל החדש של היישוב תל ציון, הרב אליעזר שמחיוף.
 
במהלך דבריו הודה היימן למזכירויות היישובים ולראשי איחוד הצלה על ההשתתפות במימון הוצאות הערב, והעמידה האיתנה לימין המתנדבים בכל עת.
המנכ"ל החדש של תל ציון הרב אליעזר שמחיוף, הודה למתנדבים על פעילותם ומסירותם והתעניין אצל המתנדבים על הצרכים לקידום ופיתוח הצוות. הוא הבטיח להשקיע את מירב כוחו לקידום ופיתוח היישוב תל ציון בכלל וצרכי צוותי החירום בפרט.
 
המתנדבים חזרו הביתה מלאי מרץ ומחוזקים להמשך פעילותם הקדושה להצלת חיים.
 [צלם]
[צלם]
 [צלם]
[צלם]
 1. 1. אחדות
  תל ציון 31/10/2009 23:04
  היימן כל הכבוד על האחדות שרואים אצלך