שבת כ' בשבט תשפ"ב 22/01/2022
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

נחנך גן ילדים חדש ברכסים

ראש המועצה: אמשיך לפעול כדי שכל ילדי רכסים יזכו לתנאים הטובים ביותר"

משה שוורץ י"א בחשון תש"ע - 29/10/2009 15:53
ראש מועצת רכסים הרב דן כהן, חנך לאחרונה גן ילדים מפואר השייך למוסדות   "יקירי רכסים", שבהנהלת הרב יורם עדיקה בראשותו של  הרב גרינהויז שליט"א.

בניית הגן העומד בכל התקנים הנדרשים, נעשתה ביוזמתו האישית של ראש המועצה הרב דן כהן כדי שהילדים המתגוררים ברכסים, יוכלו ללמוד בשנת הלימודים תש"ע כראוי.

ראש המועצה הרב דן כהן אמר: "אמשיך לעשות ככל יכולתי לפעול בנושאי חינוך, כדי שכל ילדי תושבי רכסים יזכו לחינוך הולם בתנאים הטובים ביותר".