שבת כ' בשבט תשפ"ב 22/01/2022
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

מהנדס חדש לעיר אלעד: גל אביב

ראש העיר: אגף ההנדסה בעירייה יעלה לדרך חדשה לייעול השירות לתושב

משה שוורץ כ"ז בתשרי תש"ע - 15/10/2009 20:31
ועדת הבחינה לאיתור מהנדס לעיר אלעד בחנה מועמדים רבים לתפקיד, אשר מתוכם נבחר האדריכל גל אביב לתפקיד מהנדס העיר.
 
גל אביב, בעל רקורד עשיר בתחום, בעל תואר אדריכל ומתכנן ערים, תחום החשוב לעיר אלעד במסגרת התוכניות להרחבת העיר. בעברו שימש כמנהל ומתכנן פרויקטים במרכז הבינוי של צה"ל, לאחר מכן במשרד פרטי שפתח, במסגרתו עסק ותכנן עשרות פרויקטים פרטיים וציבוריים, ובעיקר תב"עות.
 
לאחר מכן שימש בתפקיד מהנדס העיר ערד, ומהנדס הועדה המקומית במשך כ-7 שנים, במהלכן תכנן וקידם אלפי יחידות דיור, וכן בתפקיד יועץ מיוחד למהנדס העיר רמלה בתחומי ארגון, פרויקטים תקועים, קידום פרויקטים ותב"עות, וכדו'. כמו"כ עוסק בנושאי קיימות סביבתית, ותכנון ירוק. ומלמד בינוי ערים בפקולטה לארכיטקטורה באוניברסיטת ת"א.
 
ראש העירייה הרב יצחק עידן בירך על המינוי ואמר כי הוא התרשם אישית מיכולותיו הביצועיות של גל אביב, וכי תקוותינו היא להעלות את אגף ההנדסה של העירייה לדרך חדשה, בכל התחומים, ולייעל את השירות לתושב.