יום חמישי ג' באייר תשפ"א 15/04/2021
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

ב"ב: תשלום חשבונות המים - לאחר החגים

ראש העיר: "אנו מעוניינים להקל על תושבי העיר בהוצאות חודש תשרי בו ההוצאות רבות"

משה שוורץ י"ד בתשרי תש"ע - 02/10/2009 10:23
בעקבות החגים וההוצאות הרבות ובמטרה לבוא לקראת תושבי העיר בני ברק החליטו בתאגיד המים 'מי ברק' לדחות את המועד האחרון לתשלום של חשבונות המים - בשבועיים .
 
דחיית התשלום היא רק לחשבונות שמועד אחרון לתשלום היה אמור לחול ביום ראשון לאחר שמחת תורה ונדחה לשבועיים אחר החגים ליום ראשון ז' חשוון (25.10). במועד זה ייגבו גם תשלומי הוראות הקבע בבנק ובכרטיסי האשראי.
 
משלוח חשבונות אלו יחל לאחר שמחת תורה   בצירוף טופס 'עדכון נפשות' אותו יש למלא ולהשיב לתאגיד 'מי ברק' בצירוף ספחי תעודת הזהות של שני בני הזוג וכן ספחי ת"ז של כל הגרים מעל גיל 18 זאת בעקבות חוק היטל 'מס בצורת' ובמטרה להימנע מתשלום מיותר של קנסות.
 
יצוין, כי כספי ההיטל מועברים לאוצר המדינה ואין לעיריית בני ברק ותאגיד 'מי ברק' השפעה כלשהיא בקביעת החוק ותעריפיו. ראש העיר הרב יעקב אשר מציין כי "אנו מעוניינים להקל על תושבי העיר בהוצאות חודש תשרי בו ההוצאות רבות".
 
יו"ר דירקטוריון תאגיד 'מי ברק' הרב ירחמיאל בויאר אמר כי "שיתוף הפעולה עם התושבים במילוי טפסי העדכון ושליחתם ימנע מרבים תשלומי קנסות מיותרים".