יום חמישי ג' באייר תשפ"א 15/04/2021
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

עיריית אלעד נרתמה לטובת הנזקקים

טונות של ירקות, סלי מזון, וסכומי כסף חולקו לנזקקים באלעד

משה שוורץ י"ב בתשרי תש"ע - 30/09/2009 12:33
בערב ראש השנה חילקה עיריית אלעד טונות של ירקות, מאות סלי מזון לנזקקים, וסכומי כסף ליתומים ואלמנות. עיריית אלעד בשיתוף מוסדות חב"ד – הרב מני אמיתי והרב מנדי חממי עמלו וטרחו כדי להביא לעשרות משפחות ברחבי אלעד ירקות לחג ללא תשלום.
 
"לאחר שהוחלט על החלוקה לא היה מי שיוביל את הירקות" מספר חבר המועצה הרב מני אמיתי, "פניתי לראה"ע הרב יצחק עידן, והוא נענה לאלתר ותרם את הוצאות ההובלה".
 
כמו"כ חילק ראש העירייה הרב יצחק עידן באופן אישי סכומי כסף נכבדים לנזקקים ברחבי העיר לקראת החג. בנוסף, מאות מתושבי העיר נהנו מסלי מזון חינם לחג, בסיוע האגף לשירותים חברתיים של העירייה.
 
ראש העירייה הרב יצחק עידן הודה לכל התורמים והמסייעים לכל אותם נזקקים. ובראשם לר' מני אמיתי והרב מנדי חממי שנרתמו בעוז לטובת העניין, לרווחת הנזקקים תושבי העיר.
 
חבר מועצת העיר הרב מני אמיתי מבקש לנצל את הבמה, ואומר כי באפשרותם להעמיד לרשות העיר אלעד טונות של ירקות בכל שבוע, אך כעת מחפשים מוביל, או תורם להובלת הירקות מידי שבוע לעיר.
 
כמו"כ ביוזמת ראה"ע הרב יצחק עידן כדי להקל על התושבים לרגל החגים כשההוצאות גדלות, הובא לעיר גמ"ח נעליים, אשר בו נמכרים נעליים לכל המשפחה מכל הדגמים, לגברים, נשים וילדים, כולם במחיר אחיד ומסובסד של 35 שקל בלבד.