יום חמישי ג' באייר תשפ"א 15/04/2021
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

תתוגבר האכיפה על החניה לפני החגים

עיריית בני-ברק והמשטרה לא יאפשרו חניה פרועה והפרעה לתנועת כלי הרכב

משה שוורץ ז' בתשרי תש"ע - 25/09/2009 10:43
ראש עיריית בני-ברק, הרב יעקב אשר, ונצ"מ דוד ביטון, מפקד משטרת מרחב דן, קוראים לתושבי העיר לשתף פעולה עם פקחי העירייה ושוטרי הסיור של המרחב, כדי להסדיר מעבר נוח יותר לכלי-רכב ברחובות הראשיים ולהולכי-רגל במדרכות לקראת החגים.
 
ראש העיר ומפקד המרחב הדגישו בפנייתם, כי אין לאף אחד מהגופים רצון להקשות על בעלי חנויות סוחרים ונהגים, אך כל זאת צריך להיות בלא פגיעה בבטיחות התושבים, ומשום כך תתוגבר האכיפה על חנייה שתפריע לתנועה ולהולכי-רגל, באמצעות תוספת פקחים ושוטרים בשכר.
 
מערך הסיור של המשטרה יתוגבר בכל התקופה, ולצורך זה, הוטל על רפ"ק אלי כהן, ראש לשכת סיור ומבצעים ורפ"ק אלי דורי, קצין קהילה ומשטרה לתאם את כל נושא האבטחה עם הגורמים העירוניים. סוכם גם בין העירייה למשטרה לצאת בקריאה מיוחדת לגבאי בתי-הכנסת לסגור את בתי-הכנסת בלילות, לאחר גמר התפילה או הלימוד בהם, וזאת כדי למנוע פגיעה בהם וברכושם.
 
בנושא הבטיחות בדרכים, פנו רה"ע ומפקד המרחב לציבור הנהגים שלא לנסוע לאחר הצפצוף של הדלקת הנרות בערבי שבתות וחגים, כדי למנוע, חלילה, תאונות-דרכים הנובעות מנהיגה במהירות מופרזת וחסרת אחריות.
 
העירייה גם תבדוק עם יועץ תנועה את אפשרות סגירתו לתנועת כלי-רכב של רחוב הרב שך, בקטע שבין רחוב רבי עקיבא לרחוב הרב קוטלר, בשעות בהן ישנו לחץ ועומס בקטע זה, בעיקר, בימים שלפני חג הסוכות, בשל בואם של המוני אנשים מהעיר ומחוצה לה, לשוק ארבעת המינים הממוקם בסביבה זו.
 1. 1. הסיבה האמיתית: רוצים עוד כסף. [לל"ת]
  אסף 25/09/2009 11:48