יום שני כ"ב בשבט תשפ"ב 24/01/2022
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

"שתמשיך להרבות תורה ברכסים ובכל הארץ"

ראש מועצת רכסים נפגש עם רב הישוב, לאחר שהותקף בחו"ל וזקנו נגזז ע"י שודדים

משה שוורץ כ"ח באלול תשס"ט - 17/09/2009 10:02
הרב דן כהן, ראש מועצת רכסים, נפגש השבוע עם המרא דאתרא, הגאון רבי משה תנעמי שליט"א, חיזק אותו והביע בפניו את הדאגה והחשש לשלומו כשעדיין מצבו לא היה ידוע, ואת הסיפוק והשמחה עם חזרתו ארצה בריא ושלם וברכו שימשיך להרבות תורה ברכסים וברחבי הארץ לתועלת עם ישראל.
 
כזכור, לפני מספר ימים הותקף רבה הספרדי של רכסים, בדרום אמריקה, על-ידי שודדים שגזזו את זקנו. במהלך התקיפה חיפשו השודדים כסף אצל הרב.
 
לאחר שמצאו בכיסיו 20 דולר בלבד, כעסו השודדים על הרב ולכן גזזו את זקנו. הרב תנעמי שהיה באמצע מסע איסוף כספים למרכז החינוכי "אור חדש" שבבעלותו ניצל בנס מהשוד. ביום שני שב לביתו שברכסים.
הרב דן כהן, ראש מועצת רכסים, נפגש השבוע עם המרא דאתרא, הגאון רבי משה תנעמי שליט"א [צלם]
 1. 1. זה נקרא גזזו?
  מי זה מה זה 17/09/2009 18:04
  קצת סידרו לו את הזקן.