יום שני ו' בסיון תשפ"א 17/05/2021
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

רופא יופעל בלילות שבת וחגים במודיעין-עילית

כך הודיע ראש מנהל הבריאות במשרד הבריאות, ד"ר חזי לוי, לראש העיר הרב יעקב גוטרמן

משה שוורץ כ"ז בתמוז תשס"ט - 19/07/2009 23:05
בישיבת עבודה מיוחדת שהתקיימה בלשכת ראש העיר מודיעין עילית, הרב יעקב גוטרמן, הודיע ראש מינהל הבריאות במשרד הבריאות, ד"ר חזי לוי, כי יפעל להצבת רופא תורן בשעות הלילה, בשבתות ובחגים בעיר.
 
מטרת הפגישה שהתקיימה ביוזמת סגן רה"ע ומחזיק תיק הבריאות, הרב יעקב ולנשטיין, הייתה על מנת למצוא פתרונות ניאותים לצרכים הרפואיים בשעות הלילה בעיר, בזמן שקופות החולים אינן נותנות מענה רפואי, וכן לבנות מערך רפואי הולם לצורכי תושבי העיר, שיכלול בין היתר פרויקטים נוספים, כדוגמת בתחום בריאות השן לתלמיד, בדיקות שמיעה, ועוד.
 
ד"ר חזי לוי, האזין בקשב רב לצרכים הרפואיים השונים של תושבי העיר מודיעין עילית, וקיבל סקירה מדויקת אודות קשיי ההגעה למרכזי הרפואה השונים. בתום ביקורו הבטיח, כאמור, כי יפעל בהקדם להקמתו של מערך רפואי שייתן מענה הולם וראוי לתושבי העיר בשעות הלילה, בשבתות ובחגי ישראל, בהם מוקדי קופות החולים אינם פועלים.
 
ראש העיר הודה לראש מנהל הבריאות על היענותו להזמנת סגן רה"ע ומחזיק תיק הבריאות הרב יעקב ולנשטיין, ועל דאגתו המיוחדת למען צורכי העיר, והזמינו יחד עם צוות משרדו המורחב לביקור נוסף וממצה בעיר, בכדי לעמוד מקרוב על הצרכים השונים במערך הבריאות הכללי לרווחת מבוטחי כלל הקופות. בפגישה השתתף בנוסף חבר המועצה ומחזיק תיק הביטחון, הרב נחום גיטלר, ועוד.