יום רביעי כ"ד בשבט תש"פ 19/02/2020
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

קו 334 ממודיעין עילית לנתניה יבצע פיזור בשכונות

המסלול החדש יאפשר לנוסעים להגיע בקלות לשכונות החרדיות בנתניה

משה שוורץ כ"ד בתמוז תשס"ט - 16/07/2009 12:27
בעקבות התערבותו של ח"כ הרב מנחם אליעזר מוזס יבצע קו 334 ממודיעין עילית לנתניה פיזור בשכונת קריית צאנז ובאזור בית החולים לניאדו. הסיכום הושג בימים אלו ויכנס לתוקף תוך שבוע.
 
קו 334 של חברת סופר בוס ממודיעין עילית היה משמש בעבר את החפצים להגיע לזיכרון יעקב והיה עובר דרך העיר נתניה, שם עצר לפיזור בתחנה אחת בלבד, תחנה שרחוקה מאוד משכונות העיר המבוקשות על ידי הנוסעים המגיעים ממודיעין עילית.
 
לאחרונה השיקו קו חדש לזיכרון יעקב וקו 334 עושה את מסלולו ממודיעין עילית לנתניה בלבד. לעומת זאת הפיזור נותר כפי שהיה בתחנה אחת בלבד: רח' גבע שבעיר נתניה.
 
בעקבות פניות רבות שהגיעו אל לשכתו פעל יו"ר סיעת יהדות התורה ח"כ הרב מוזס מול הנהלת חברת סופרבוס ומול משרד התחבורה על-מנת לבצע שינוי ולאשר לקו לבצע פיזור ברחבי העיר נתניה לטובת הנוסעים.
 
"רוב הנוסעים ממודיעין עילית המשתמשים בקו 334 חפצים להגיע לשכונת קרית צאנז, לבית החולים לניאדו, או לבית המלון גלי צאנז, והירידה ברחוב גבע, במיוחד כשהם מלווים בילדים קטנים, עגלות ומזוודות, גורמת להם לטלטלה וטרחה מרובה ומיותרת" – טען ח"כ הרב מוזס - "היום, כאשר קו 334 מסיים את מסלולו בעיר נתניה אין סיבה שלא ימשיך בנסיעה של עוד כמה קילומטרים ויקל על הנוסעים".
 
כאמור, בימים אלו, התבשר ח"כ הרב מנחם אליעזר מוזס כי דרישתו המוצדקת תיענה בחיוב וכי החל מהשבוע הקרוב יבצע קו 334 של חברת סופרבוס ממודיעין עילית לנתניה את הפיזור המיוחל.
 1. 1. תחבורה
  יואל 17/07/2009 01:36
  בבקשה שיעוזר גם לתושבי קרית ישמח משה בבקשה