יום חמישי י"ז בכסלו תשפ"ד 30/11/2023
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

מפעל הפיס יסייע בהקמת אולם אירועים בביתר עילית

בביקור בעיר הובטח לסייע גם בתקצוב מתקני המשחקים ובהקמת כיתות מחשוב וציוד למוסדות

אבי משה י"ז בתמוז תשס"ט - 09/07/2009 11:52
"מפעל הפיס יסייע בהקמת אולם רב תכליתי בשכונת 'התמר', אולם כינוסים לבתי-ספר ותתי"ם בשכונת 'האתרוג', השלמת חדר המיון הקדמי במרכז החירום, תקצוב מתקני משחקים בשצפי"ם העירוניים, הקמת כיתות מחשוב וציודם וסיוע בתכנון פרויקטים עתידיים". כך הודיע מנהל אגף הקצאות ובקרת מבנים ב'מפעל הפיס', קובי בנבניסטי לראש העיר ביתר-עילית, הרב מאיר רובינשטיין.
 
בנבניסטי ובכירי 'מפעל הפיס' היו השבוע אורחיו של הרב רובינשטיין. האורחים ערכו סיור בעיר, במרכזי הפיס הקהילתיים ובכמה ממוסדות החינוך.
 
בישיבת עבודה שנערכה בלשכת ראש העיר אמר ראש העיר, הרב רובינשטיין, כי ל'מפעל הפיס' יש מניות ייסוד בהקמה, שדרוג וטיפוח מוסדות החינוך והמתקנים העירוניים בעיר ביתר עילית. "אני מבקש בהזדמנות זו להודות לכם על הנכונות וההבנה הרבה שאתם מגלים לצרכיה של אוכלוסייה חרדית בעיר חרדית". הרב רובינשטיין הביע את תקוותו כי 'מפעל הפיס' ימשיך לסייע לעיר ולמוסדותיה לרווחתם של אלפי התושבים.
 
מנהל אגף ההקצאות ובקרת מבנים ב'מפעל הפיס', מר קובי בנבניסטי אמר כי 'מפעל הפיס' יגייס לצורך הפרויקטים בביתר עילית גם את קרנות 'קיסריה ו'סקטא – רש"י'. בנבניסטי הוסיף כי לצורך השלמת חדר המיון הקדמי יסתייע הפיס גם במשרד הבריאות.