יום שישי י"ג בסיון תש"פ 05/06/2020
חפש
  • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

    דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

    להמשך...

בראי היום

  • חג הסוכות

    Nati Shohat

    חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

    למאמר המלא...

מקומון

  • מי מתנכל למשרד התברואה?

    שמואל בן ישי - חדשות 24

    גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

    לכתבה המלאה...

נסיונות

  • וויתרתם? תקבלו

    לכתבה המלאה...

מקום ואתר

  • הכל אודות ים המוות

    Yechiel

    בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

    לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

מאות מילדי העיר נהנו מ"לונה פארק" באלעד

ראש העיר הרב יצחק עידן הפעילויות בעיר - כדי שתושבי העיר יקבלו לא יצטרכו לצאת מגבולות העיר

משה שוורץ כ"ו בניסן תשס"ט - 20/04/2009 11:58
במהלך ימי חול המועד פסח קיימה עיריית אלעד שורה של פעילויות לכל המשפחה, על טהרת הקודש ולעיר הובאו עשרות מתקני משחקים ומתנפחים.
 
אלפים מילדי העיר, הגיעו עם הוריהם לבילוי מהנה באווירה חגיגית, תוססת ועליזה ל'לונה פארק' שפעל בימי חול המועד במתחם האמפי-פארק של אלעד אירח אלפים מתושבי אלעד, כל זאת במחירים מסובסדים ע"י העירייה.
 
אלפי הילדים וההורים נהנו גם מהופעות להטוטנים ואמנים חינם במשך כל יום מול הבמה המרכזית באמפי-פארק.
 
בהנחיית ראש העיר, חולקו מאות צמידי כניסה חינם למתקנים בפארק למאות הילדים המטופלים באגף לשירותים חברתיים בעיריית אלעד.
 
כמו"כ בכל יום, כולל מוצאי החג ומוצ"ש התקיימו מיטב המופעים "דפים ברוח" "דמעות של ילד" ועוד, באולם הספורט שברחוב אבטליון בעיר, במחירים מסובסדים ע"י העירייה.
 
על התכנון והביצוע הופקדו מנהל מחלקת התרבות מר ברק שטיגליץ, יחד עם צוות לשכת ראש העיר, כדי להבטיח את הנאת כלל תושבי העיר.
 
ראש העיר הרב יצחק עידן אמר כי למרות העלויות הגבוהות, המטרה בהבאת מתקני המשחקים והפעילויות לעיר היא כדי שתושבי העיר יקבלו את כל מירב הפעילויות בימי חול המועד בתוך העיר, ללא צורך לצאת מגבולות העיר.