יום שישי י"ח בתמוז תש"פ 10/07/2020
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

ארגון "פרי חיים" לטובת תושבי מודיעין עילית

יו"ר הארגון הרה"ג רבי משה שלזינגר שליט"א קיבל קהל במרכז הרפואי של מכבי בעיר

משה שוורץ י' בתמוז תשס"ט - 02/07/2009 08:42
עשרות מתושבי מודיעין עילית, הגיעו לפגישה רפואית שקיים  הרה"ג רבי משה שלזינגר שליט"א יו"ר ארגון "פרי חיים" במרכז הרפואי הגדול של מכבי שירותי בריאות באחוזת ברכפלד.
 
הרה"ג רבי משה שלזינגר שליט"א יו"ר פרי חיים העוסק בענייני רפואה למעלה מ-20 שנים ומעניק יעוץ מקצועי מן המעלה הראשונה, העניק במשך שעות ארוכות ייעוץ אישי לתושבי מודיעין עילית.
 
בהגיעו למרכז מכבי שירותי בריאות בעיר, ערך הרב שליט"א פגישה עם מנהלת המרכז לבריאות האישה ד"ר רונית קוכמן  ועם הרב משה שלזינגר מתאם קשרי הקהילה במחוז ירושלים והשפלה ודנו בנושאים רבים וחשובים הקשורים לרפואה ולהלכה.
 
מנהלת הסניפים הגב' לוי סיפרה לרב על ההצלחה הגדולה בס"ד של המקום ועל הקשר שיש להנהלת הסניף ובראשה ד"ר רונית קוכמן עם רבנים ועסקני הרפואה ושהכל נעשה בהתייעצות מתמדת עם הגורמים הרלוונטיים על מנת לתת מענה רפואי מהיר ומקצועי עבור המבוטחים.
 
הרב שלזינגר חבר בכל אגודות הרופאים בנושאים אלו, בניהם:  האגודה אמריקאית ASARM, האגודה האירופאית ESHRE  והאגודה הישראלית איל"ה. ידיעותיו בתחום הינה בהיקף נדיר, יצוין שלרב שלזינגר שליט"א קשרים עם טובי הרופאים בארץ ובעולם ובכך הוא יכול לסייע ולתת פתרונות לטובתם של  הפונים אליו לייעוץ.
 
ראש מחוז ירושלים והשפלה ב"מכבי שירותי בריאות" ד"ר מאיר רז ציין "אנו פועלים במישורים רבים כדי להעניק למבוטחים את כל הצרכים והשירותים הרפואיים הטובים ביותר הנדרשים להם".