יום שלישי י"ב בסיון תשפ"ד 18/06/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

ראש עיריית אלעד: "להפסיק את מרחץ הדמים"

דווקא ביום שאחרי התאונה, בוטלה פגישת ראש העיר ושר התחבורה בעניין כביש הדמים

משה שוורץ ל' בסיון תשס"ט - 22/06/2009 22:05
העיר אלעד בהלם. תושבי העיר המשתתפים בצער המשפחות שנפגעו בתאונת הדרכים המחרידה בדרך לביתם – אבי החתן ר' ישראל וינטר ז"ל מירושלים, שנהרג בתאונה, ויבדלו לחיים ארבעת אחי הכלה שנפצעו קשה בתאונה, הירבו היום בתפילות ובאמירת תהלים לרפואת הפצועים.
 
ראש העיר, הרב יצחק עידן, ביקר היום את הילדים הפצועים, המאושפזים בבתי החולים שיבא ובילינסון. "ביקרתי את ארבעת הילדים, מצבם קשה, אך יציב. אני מקווה שיחלימו בקרוב. באתי לחזק ויצאתי מחוזק", סיפר הרב יצחק עידן, שפגש את הורי הילדים בבתי החולים. "ראיתי הורים חזקים. אבי הילדים התעקש למסור את שיעורו הקבוע בדף היומי גם היום, וזה מראה לנו דוגמא על החוסן הנפשי ואמונה התמימה של ההורים ומשפחתם", סיפר.
 

צילום: דוברות עיריית אלעד
ראש עיריית אלעד בביקור אצל אחד מפצועי התאונה צלם

בהתייחסו לכביש הדמים, כביש 444 המוביל לאלעד, אמר הרב עידן, כי הוא מטפל בכך מאז כניסתו לתפקיד. "מחר, יום ג', אמורה הייתה להתקיים פגישה ביני לבין שר התחבורה בנושא זה, אך היא נדחתה ע"י משרד התחבורה בינתיים", סיפר.
 
עידן, שיצא לזירת האירוע כדי לבחון את המפגעים בכביש מקרוב, אמר כי יתעקש לקיים את הפגישה עם שר התחבורה בהקדם, ולטפל במפגעים. "אני לא מהנדס תחבורה אבל אני יודע שיש שם מפגע שמשרד התחבורה צריך לטפל בו כדי למצוא פתרונות ולסיים את מרחץ הדמים בכביש. במקרה הזה, לכאורה, התאונה אירעה בשל טעות אנוש של ביצוע פרסה במקום אסור, אך התאונות הרבות בקטע הכביש הזה מוכיחות שזהו דבר הדורש טיפול רציני יותר ומתן יותר תשומת לב לנושא", אמר.
 
מעיריית אלעד נמסר, כי שירותי הרווחה העירוניים מטפלים באופן רציף במשפחת הפצועים, כדי להקל על סבל המשפחה.