יום שלישי ט"ו בניסן תשפ"ד 23/04/2024
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

כלכלה

"יש" תיחשף ב"אוהל הרשב"י"

רשת "יש" מנסה לזכות במקסימום חשיפה - ישתפו פעולה עם עמותת "אוהל הרשב"י" ויממנו מזון ושתיה למאות אלפי העולים מירונה

אהרן שיין, ט"ו באייר תש"ע - 29/04/2010 09:38

שיתוף פעולה בין "יש" ל"אוהל הרשב"י" - כמידי שנה בשנים האחרונות גם השנה יוכלו מאות אלפי העולים מירונה בל"ג בעומר יומא דהילולא של הרשב"י זיע"א ליהנות משתייה וכיבוד קל חינם בעמדות מיוחדות שהוצבו למטרה זו בשיתוף פעולה בין רשת יש ומוסדות "אוהל הרשב"י" בראשות הרב שרגא שניצר.

כמו"כ, כמידי שנה יכוונו ציבור העולים מירונה אל עמדת מוסדות "אוהל הרשב"י" בשילוט כבר מהחניונים.

במוסדות "אוהל הרשב"י" בראשות הרב שרגא שניצר הי"ו השלימו את ההיערכות הלוגיסטית הסבוכה ליומא דהילולא של הרשב"י. השנה תסייע רשת "יש" לעמותת "אוהל הרשב"י" ותממן את הכיבוד והשתיה שיחולקו על ידי אנשי הארגון בעמדות החלוקה - זאת ככל הנראה במטרה לקבל את החשיפה הגבוהה ביותר במינימום זמן.