יום חמישי י"ב בתמוז תשפ"ד 18/07/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

ספר

הציצית שלי

מחבר: אלישבע שרייבר
מו"ל: פלדהיים
ספר הציצית שלי הפך עם צאתו למתנה המועדפת לחלאק'ה ולכל מי שרוצה לתת לילדים ספר עם ערך תורני מוסף, חוויתי ויצירתי.

הספר שהפך לרב מכר, תורגם ל3 שפות ואף מועמד לספר השנה החדשני בקטגוריית ספרי ילדים  בארה"ב, הנו ספר ייחודי המעביר בצורה חוויתית יוצאת דופן לילדים (וגם למבוגרים...) את חשיבות מצוות הציצית.  תהליך ייצור הציצית בעבר ובהווה מומחש בחלונות פלסטיק שקופים בהם מוצגים, בליווי הסברים מפורטים דוגמיות אמיתיות של: צמר גולמי, צמר מנופץ, פתילים כנפות  ותכלת.

בספר  משולבים קטעי חריזה, סיפורים קצרים וסיפורי מופת מגדולי הדורות מאת אלישבע שרייבר ואיורי פלסטלינה מקסימים של אמנית הפלסטלינה    בת שבע ראב"ד, שופעי חן יהודי.

בפלדהיים מציינים כי הורים וגננות מספרים , שהספר מחולל פלאות ומסוגל לשכנע גם את  הילדים הכי עקשנים שהתקשו להסתגל ללבישת הציצית.

הספר מוגש בצירוף הכיפה והציצית באריזת מתנה מהודרת עם ידית לנשיאה ויכול להוות מתנה מרשימה, מקורית וייחודית לחלאק'ה, ליום הולדת ולכל הזדמנות, שתתמשיך ללוות את הילד זמן רב  כמזכרת ממעמד החלאקה.

(הרשל הקורא)